Bagrovací akce, Praha, červenec

Já jen předhodila myšlenku, trošku se teď ztrácím v tom, co se tu vymyslelo… Čekám co vymyslíte a pak se eventuálně připojím, pokud rodičovstvo dovolí (jestli jste si všimli, že nejsem plnoletá).. B)

tak já mám pořád zájem o místo v posádce ;-), akorát s tréninkem to vidím blbě, do Prahy se zase tak často nedostanu.

Start o půlnoci mi problém nečiní, sice to až moc kopíruje 24hodin Le Cache, nu ale což ;).

Tintina - když se domluvíme, můžu jet autem do Prahy přes Lovosice

ICQ po SZ B)

…ta zmínka o startu o půlnoci se objevila už zkraje tohoto vlákna a mělo to logiku, že je to kopie? Nechat se inspirovat moc pěknou akcí kolegů a učit se, to ano. Doposud jsme lovili s rodinou při výletech s kočárem bez navigace a jen v nečastých volných chvílích v okolí domu, práce a chaloupky tak proč to nezkusit na chvilku zas nějak jinak, okoukat, jak loví jiní, zkušenější, poznat nový kouty, třeba z rychlíku a vylepšit si skóre. Jsem si jistej, že i kdyby jsme skončili nad ránem a úlovek byl skromnej, bude to sranda a bude to mít cenu. Lovíme teprve pár měsíců a zkušenost je drobná, ale chuť se pohnout a slušná znalost Prahy tu je.Samozřejmě jsem si pozorně přečet 24hod…, je jasný že je ta příprava nutná a sežere nějakej čas, aby se akce podařila a čas běží. Sám u sebe bych si rád ověřil výdrž na nějaký menší akci před takovou kládou. Teď snad už jen jméno a xicht a do toho, co třeba "Pražská stopětka", i když dvacetpětka by byla taky dobrá:-)

a co třeba Pražská dvěstědevadesátdevítka … nejsme přece žádný B-čka, ne? :stuck_out_tongue:

Ja autem klidne muzu, je i trackovatelny :smiley:

…budem ho přenášet z keše do keše? takže tak 15 - 20lidí, kdo má zájem a co může nabídnout, nepředpokládám tak velkej hrozen, ale spoustu velkejch očí, celý 105 se jistě zúčastní jen zlomek, ale určitě se někdo bude chtít připojit i odpojit za chodu, ale jádro musí bejt. Je mi jasný, že těch nejzkušenějších se to netýká, pro tři zbejvající si přece nepůjdou, nicméně ňákou zkušenost to chce, od koho bych opisoval. Nuže…

OK, pokud by bylo potřeba rodičovstvo uchlácholit nemám problém Ti poskytnout ochraná křídla :-).

15-20 je moc, 3 auta a 12 lidí je maximum, 4 lidi do auta je ideál. Odpojování a připojování za chodu je taky trochu problémeček, protože když odejdou řidiči, budem bez aut. Předem bych neplánovala počet, uvidíme až za chodu. Nemyslím že je dobré aby se k akci někdo přidávala na pár hodin. Pokud někdo bude chtít končit dříve, mělo by to být pro to že fyzicky už nezvládá. Nikoli z důvodů že má jiný program.

Moje zkušenost je v zimě, sama jsem jela z Modřan od kamarádky ve tři ráno. Nechtělo se mi spát a tak šup na keše. Domů jsem dojela v šest večer, tedy 15 hodin lovení, našla 29 keší (trad. + asi 3 multi). Pořád se považuji za začátečníka. Prahu znám myslím dost dobře z hlediska dopravy, průjezdnosti. Nemám problém cokoli bezpečně odřídit, jen mám nevhodné auto.

počítám s brutálním ochlazením úvodního nadšení, z dvaceti zůstanou tři. Ani nechci nikoho odhánět, když se připojí, Tour ale musí mít to jádro o kterym jsem mluvil, ale nechci bránit tribunám…

Kdyby se začalo ráno a skončilo večer, tak by to bylo bez problému, ale takhle může vznést rodičovstvo námitky… Teda předpokládám, že mamku nakonec stejně přesvědčím, … :smiley:

Taky si myslím, že více jak 12lidí už je moc, za prvé budeme hrozně nápadný a za druhé dát dohromady takovou nesourodou grupu bude dost problém.

Co se týče homogenity skupiny, tak souhlas, že přidávat se později bude akorát zdržovat skupinu (budeme se muset někde sejít, seznámit, pokecat atd)..lidi by měli pouze odpádavat z důvodu vyčerpání / potíží

Co můžu nabídnout - pomoc kde budete potřebovat - luštění apod. Auto mám (ale combika, což asi není nejlepší na rychlé parkování a navíc jsem ridič co dodržuje předpisy :p), jen kalendář je omezený, Prahu neznám a před akcí se tam nejspíše vůbec nedostanu…

Takže, abychom se hnuli z místa..

Termín: 10. - 11. července

Všichni zájemci souhlasí?

Když to tu tak pročítám, o akci vážně uvažují Zegga, pirkacu, PaTTrick, tintina, eda.

Což jsou čtyři lidé, kdo se ještě připojí?

Pokud chceme brát i mysterky, klidně by se mohlo začít luštit už teď, na to přece nemusíme být pohromadě. Já mám vyluštěno Lokis mystery, ale to bude asi z ruky, ještě jsem nekoukala, kde je ta zmiňovaná úhlopříčka.

Trénink je podle mého názoru celkem zbytečný a po pravdě, nechce se mi jen tak na tři hodinky do Prahy. Když vezmu v úvahu, jak dlouho trvá cesta.. :slight_smile:

tak ta stovka je reálná a na tom území, který jsem jen tipnul je jich 200. Předpokládá to samozřejmě i mysterky ať už to bude kdekoli, ten tréning jsem navrhoval, protože pro svoje geomládí nemám žádnou zkušenost s hromadnou akcí, jestli jsem vůbec k něčemu. Vidim to nadějně

Mne na terminu nejak moc nezalezi, ale neni streda+ctvrtek trochu divny?

… a ja :wink:

Kecám, ČERVENCE!! .. Omlouvám se, už tu blbnu z němčiny.. :slight_smile:

10.-11.7. je pro mne OK. Jel bych po vlastní ose z Ústí, přibrat lidi do auta můžu (snad nebude vadit, že je třídvéřové :-))

nechtěl bych tu společnost uzavírat, ale pořád se držím počtu 20 lidí, kteří by do toho chtěli jít, s limitem , řekněme, 20. června, dokážu si představit zlomený nohy, chřipky, rozbitý auta, žárlivou manželku. Nakonec stejně zbyde tým, kterej pojede, kdybychom měli tvořit do šuplíku, proč ne, ale ostrou přípravu přece nedáme zadarmo, navrhněte těkdo finální území, prosím…

Společnost neuzavírám, jen shrnuji současnou situaci.

Takže území bych viděla na západním břehu Vltavy, to znamená přibližně od zmiňované Hanspaulky k Barrandovu, vzhledem k tomu, že někteří mají v hist. centru už něco odloveno. Keší je tam dost, jen tradicionálek ca. 120.

Uvidíme, co z toho dáme dohomady, navrhuji do 20. června individuální potýkání se s mysterkama, jak se komu bude chtít, pak bych utvořila fórum přístupné jen účastníkům, kde by se luštilo tak nějak dohromady. Příští týden nejsem na internetu - třídní výlet, jinak nemám problém se angažovat jako hlavní organizátor.. Když se k tomu nikdo nehlásí… :wink:

Btw. Pokud chceme dát tu zmiňovanou stovku za 24 hodin, připadá na každou keš 14,4 minut.. :smiley:

jee, to se mi libí, mohl bych se k vám pridat? ac novacek zde na foru, na gc.com u zmam par nalezenych krabicek.nejsem sice primo z prahy, ale par km vedle, auto mam velke, plnolety taky jsem :wink: po praze mam neco najezdeno a s GPS stejne clovek trefi vsude :wink: nabrat muzu kohokoli v rozumne vzdalenosti a v mem smeru, termin mi nevadi. vezmete me? :wink:

Pokud nemáš žárlivou manželku, nebudeš mít chřipku nebo si nezlomíš nohu, tak berem. B)