Přestože u nás v Prostějově je (bohužel) stále co uklízet, tak mamut je v Přerově.
Nechápu, proč si někteří stále pletou Prostějov a Přerov - zvlášť v tom vyniká jeden můj kamarád z Prahy, který když k němu přijedu se zeptá jak je u nás v Přerově a pak jestli jsem mu přivezl prostějovskou Starorežnou…
No, super. Přesně vím, jak to dopadne. Místo, abych se učil na maturu, bude lítat po eventech s pytlem v ruce a uklízet Jako bych se neznal B)
pokud se nevyskytne něco mimořádného, tak určitě přijedu
Se omlouvám, ale na mapě se zdá přerov nějak menší než Prostějov ;). Já mám kolegu z Prostějova a mám problém s tím, že pracovně patří teď pod Prostějov a furt se mi to plete.
Pardubice a Hradec Králové jsou taky blízko sebe a tam se mi to neplete.
Kontejner k mamutovi je předběžně objednán, takže tu slavnostně můžu oficiálně odpřísáhnout, že CITO bude ;)! Listing začnu vytvářet až zítra.
Pokud bude mít kdokoli konstruktivní i méně konstruktivní nápad, nechť mi ho pošle cez profil. Kuju.
Koukal jsem se na idos, kousek od nádraží je autobusové stanoviště, a od tama se dá dojet, nejrychlejší ranní spoj vyjíždí v 10:10 a na místě je 10:35, vzdálenost spoje je 10 Km.
[color=blue]Junet nemá tak úplně pravdu, díval se totiž na nedělní spoj… Ten sobotní má trasu dlouhou 15 km a jede o 2 min. déle…
To polerok: pěšky to není 10 km, ale jen cca 5. Do listingu jsme doplnili všechny možnosti dopravy na místo, tak na to mrkni. Jako cílová zastávka v IDOSu je Hrabůvka, rozc. Velká.
Když dorazíš později, tak se zas až tak moc neděje, zvýšeným pracovním úsilím zpoždění jistě rychle doženeš…;) [/color]
Ahoj, já tam do idosu zadal datum eventu (snad jsem neudělal překlep ), a pracoval jsem z informacemi, které mi z něj vyskočili. Do eventu je ještě daleko, zjišťoval jsem pouze předběžně co a jak (stejně nevím, jak na tom budu do té doby s nohou).