[color=blue]To máš pravdu, když jsem zadal datum eventu, tak se objevil ten delší spoj, když jsem pak klikl na "DALŠÍ", tak se objevil ten kratší a teprve za chvíli jsem zjistil, že to už je neděle, tzn., že v sobotu tam jede jen ten jediný autobus…
Jinak ti držím palce, ať jsi zase brzo fit… Pevně věřím, že se to podaří…
Na to by měl asi odpovědět "minarjo", jako moderátor a rewiever, ale myslím, že to není klasický event, ale CITO. Však ani "Hanácké uklízení" tam není.