Co považujete za noční odlov?

[quote]
pepega napsal/a:

moc si fandíš :slight_smile: ale vtipné to je…

jak se z věci jako facka (geocaching) dá udělat výbornej mišmaš. A už začínám mít docela dobrou představu, jak asi vznikají naše zákony :smiley: