chvili jsem prolezal forum, ale co potrebuju jsem nenasel.
Mam cerstve Garmin GPSMAP 60CSx a trapi me nahravani kesek do stroje.
Soubor *.gpx s keskama otevru v MapSource a pres tento program nahraju do stroje. Vse probehne v poradku, ale v GPS uz je nenajdu.
Dle ceho se body tridi a kam ?
Dik za radu, popr. odkaz na thread s timto nematem
Řekl bych, že to je tím, že máš špatně ikony bodu. Protože když se podíváš do nastavení pokladu, tak nenalezený je zavřená truhlička, nalezený je otevřená truhlička. To se Ti ukazuje mezi poklady a takhle funguje označení nálezů.
Podívej se do bodů (WP), s jakou ikonou že to tam máš ty keše nahrané.
Ähoj, jestli máš v Mapsource v trasových bodech kešky, což asi ano - mluvíš o .gpx souboru, nemůže být problém v tom, že nemáš zaškrtnuty trasovébody při odeslání do GPS?
Ja mam sice iny Garmin, ale subor gpx s keskami nahravam priamo z PC do Garmina - a nie cez Mapsource (pokial viem tam Mapsource nepozna format gpx pre kesky tak ten keskovy gpx zmeni/pokazi). Skus priamo prekopirovat do adresara "Garmin\GPX".
Jo, ale to máš Oregon, který umí zpracovávat GPX. Mám pocit, že 60CSx tohle ještě neuměla. Je potřeba nahrávat přes Mapsource.
Zkusil bych fakt prověřit přenos, buď v bodech nebo pokladech by se to mělo objevit každopádně.
Můžeš taky zkusit stáhnout waypointy zpět do Mapsource a uvidíš, co vše se v GPS opravdu vyskytuje.
Ja pouzivam aj soft MoZiGo pre nahravanie kesiek a tam je aj nejaky export gpx pre 60CSx ale neviem co vsekto podporuje. Asi treba skusit, mozno by pomohol.
Caute
Mapsource spolupracuje s G60csx urcite spravne ide ale o to ake gpx si poslal do Mapsource…
Nahravaj iba gpx urcene pre tieto garminy a nie tie s "bohatym" gpx kde je listing, napoveda atd…
Potom ich naozaj najdes v v Garmine kategorii "Poklad" cez tlacitko Find…
Mozigo do garmina G60csx nahrava cez Web rozhranie alebo cez GpsBabel alebo cez POI loader…
Vsetko ma svoje pre a proti…
Hmm a body, které si vytvoříš ručně, vidět jsou? Nemůžeš mít třeba nastavené řazení podle vzdálenosti a nejbližší cache příliš daleko? (Jenom takové letmé nápady, protože takhle na dálku fakt netuším, čím by to mohlo být.:()
To co pise Alkes je casty jev. Pokud nahrajes kese prilis vzdalene od bodu posledniho pouzivani GPS, tak se ti nezobrazi. Pokud das hledani dle jmena, tak by se ti to zobrazit melo.
Jeste me napadlo, nemas nastavene Zobrazit nalezene poklady? Podivej do Find, potom Menu, Zobrazit nenalezene a pak dle vzdalenosti..
Snad jsem to napsal spravne, nemam ted navku u sebe.