Dik za info, uz testuju ![]()
Dnes byla uvolněna pro testování další verze GeoScout 2.0.8. Musím uznat, že ještě pár kudrlinek a přestnu pro přípravu už úplně použivat internetový prohlížeč na počítači…
Mimo jiné stahování listingů podle mapy a mnoho různých zdrojů map (včetně google maps) mi už stačí k tomu, abych si stáhl keše dle místa, kam se chystám, aniž bych použil počítač.
Už jsem ho taky stáhl, vypadá dobře, nejvíc mě potšilo, že konečně umí COPY&PASTE.
Během několika málo dní vyjde i nový GSMapLoader, takže turistické mapy z mapy.cz opět budou k dispozici. Sledujte toto vlákno.
To jsem si vubec nevsiml ze se GeoScout dal vyviji. Jen se zeptam umi nova dvojkova verze zaznamenavat a ukladat trasu??? Tohle mi u neho vzdycky chybelo.
Neumi, umi jen ukladat NMEA data z GPS, ale to nini to prave.
Hmmm to je opravdu velka skoda :o((( Tak treba casem se to nauci :o)))
Ne že bych chtěl nesouhlasit, ale jakási funkce ukládání trasy tam je. Nepoužívám ji, takže nevím, jak přesně funguje, nicméně si to můžeš zkusit. Zahlédl jsem tuto funkci v kontextovém menu mapy, ale možná je i jinde.
A to mluvis o verzi 2 nebo o te starsi nekde bych nasel verzi 1.6 nebo jak to bylo. Ale diky najdu a ozkousim. Hledam vetsinou pesky a dost casto me zajimalo kolik jsme to vlastne nebloudil kilometru :o)))
Mám dojem, že je to nová funkce verze 2.0. Určitě se ve verzi 2.0 buď vytvářela, nebo zásadním způsobem opravovala, protože si pamatuju, že je seznamu problémů a je ozvačená jako hotovo. (podílím se trochu na testování).
A da se nekde ofiko stahnout rad bych ho probnil na svem PDA svaho casu jsme s timhle softem byl opravdu spokojeny. Ani nevim proc jsme ho prestal pouzivat.
Koukal jsme na stranky tam to po me chtelo nejakou registraci a na email zatim nic neprislo :o(((
Já ho stahuju odtud:
http://eastlands.dyndns.org/GeoScout/Default.aspx
No tak tam se mi presne nedari zaregistrovat :o(((
Já jsem už registrovaný, takže nevím, jestli to jde bez registrace stáhnout, ale podle mě by to jít mělo, protože poprvé jsem to stahoval bez registrace určitě. Jinak jestli se nepletu, tak autor je v Austrálii, takže funguje v jiných časech než bychom očekávali u nás (maily mi posílá ve čtyři ráno a podobně).
No jo. Export trasy uz tam je. Zrejme je to novinka v. 2.0.8, alespoň drív jsem si toho nevšiml. Nabízí to GPX a KML, zatím jsem to netestoval.
No tak to je fakt zuzo, a bohuzel opravdu kdyz ho chci stahnout tak to po me chce prihlaseni. Uvidime rano snad mi prijde email s heslem :o))
Uz se moc tesim :o))
A nebo me ho muze nejaka dobra duse poslat na email jako prilohu ![]()
Nemáte někdo prosím staženou verzi 2.0.7?
Verze 2.0.8 mi padá kdykoliv chci zobrazit seznam keší, import keší z webu nefunguje jak by měl (načítá třeba hodinu další a další keše i když by měl stáhnout okolí 1km..). Prostě ta databáze si nějak žije svým životem…
2.0.7 mi jela bez problémů, ale chytře jsem si ji přemazala tou novější a na jejich stránkách jde stáhnout jen ta nejnovější ![]()
Kdyby se našel nějaký dobrodinec co má cab instalačku 2.0.7 tak prosím na mail: [email protected]
Budu vám moc vděčná ![]()
//EDIT 2Berudilek: más 2.0.8 na mailu ![]()
Tuto verzi mám, ale jednoduše to zpátky dát nepůjde, protože je jiná struktura databáze. Mě 2.0.8 funguje správně, proto doporučuji raději aplikaci odinstalovat včetně smazáni databáze a nainstalovat znovu tu 2.0.8.
To Verenae: dělalo mi to samé, i když jsem 2.0.8 nainstaloval na prázdné PDA. Už je 2.0.9 a ta funguje už normálně ![]()
Taky už mám 2.0.9, Ta chyba 2.0.8 mohla souviset s novým datumem poslední aktualizace listingu. Někomu to zlobilo ale mě ne.
Tak jsem nainstalovel 2.0.8. a nejde mi to spustitt. PDA pise ze nenalezl System.Windows.Forms, Version=3.5.0.0 :o(((
pritom mam naistalovano sqlce35.ppc.wce5.armv4i.CAB ???
Tusite co delam blbe ???
Jo jinak na PDA WM 5.0