GeoScout - jiný zdroj map?

Doporučuji přečíst návod, je toho víc, co se musí instalovat… Minimálně ještě jeden cab (framewokr 3.5), ale optimálně víc (optimalizace databáze a chybové hlášky nejsou nutné).

A máš .NET 3.5 ?

Taky jsem na to prisel ze tam se vloudila chybicka jsme nejak prehledl ze si to nestahnul sam le ze to musim udelat rucne tak doufam ze ted uz se to povede.

Diky za rady

JSem asi fakt pekna lama ale nejak nemuzu stahnout spravnou verzi Microsoft .NET 3.5 :o(((

Berudilek
pro tebe by mela byt tahle verze NET CF (pro win mobile 5/6): http://eastlands.dyndns.org/downloads/NETCFv35.wm.armv4i.CAB
a jak uz tu bylo psano, dnes vysla nova verze scouta 2.0.9 tak rovnou sosni i tuhle verzi.

Juuuu uz to funguje :o))) Jdu hned zkouset a kdyz to vyjde vecer skusim trochu trenovat loveni :o))

Vypada to ze to funguje vyborne :o))) Ted jeste jak se da koupit ??? A tesim se i na to az se podari i ceske turisticke mapy :o)))

Tak opravdu byl problém jen u 2.0.8
2.0.9 už jede pěkně jak má :slight_smile:
Opravdu super tyhle nový dvojkový verze, na otestování rychlosti jsem to narvala 400 kešema..a pořád se to nekouše, pěkně svižné :slight_smile:
Navíc ty nové mapy, prostě paráda :slight_smile:
Doporučuju vyzkoušet :wink:

Jo funguje to narame dobre i export tras je v pohode :o))

ZAcina se mi to cim dal tim vic libit :o)) Ikdyz mapy to ma hodne dobre tak nekam do prirody by se opravdu hodili ceske turisticke :o)))

Trpělivost, turistické mapy budou, alfa verze už mi běhá.

Jinak já zkusil do GS narvat vše do 50 km od domova v rámci ČR, je to něco přes 1100 keší, db i s listingy má asi 10MB a běhá to pořád svižně.

Mapy jsou lepší než byly, ale pokud je GS offline, zoomování se chová dost divně.

No tak to jsou same lepsi zpravicky :o))) FAkt uz se moc tesim na ceske mapy a rad si na ne i pockam :o)))

Ahoj přátelé, na světě je 2.0.10 :). Radši ale po zkušenostech s 2.0.8 budu opatrnější… Co se týče těch českých turistických map: potom to snad už nebude mít chybu.

Ta 2.0.10 už nemá chybu v datumu logování a už umí pracovat s TB (brát, ukládat a psát poznámku). Ještě má chybu v Discovered a Grabbed from else… Zatím jsem nenašel žádnou závažnou chybu a jestli se neplatu, tak se nemění databáze od 2.0.8, takže můžete jít zpět…

Same dobre zpravy :o))) Diky moc

Mám ještě jednu dobrou zprávu:

GSMapLoader 2.1 je venku, stahujte na známém místě.

Testováno s GS 2.0.8 a 2.0.10, funguje od verze 2.0.5.

Pro verzi 2.0.4 a nižší je potřeba použít GSMapLoader 2.0, pro starší GS 1.x pak je stále k dispozici původní GSMapLoader 0.2.

Super jdu taha a hned odzkousim, doufam ze mi jestev notasu vydrzi baterka jsem v kavarne kde nejsou zasuvky :o(((

Na prvni pohled se zda ze to funguje vyborne :o)))

2.0.10 jede taky v pohodě :slight_smile:
Super nástroj :slight_smile:
Jediná drobná vada pro mě je, že se additional waipointy nezobrazí na mapě, pokud není keš vybraná.
Bylo by fajn vidět třeba finálky všech keší co mám vyluštěný :slight_smile:

Me zase vadilo, ze po spusteni se objevila obrazovka Filter (position) a neslo to zmenit na kartu Results, ted ve verzi ..10 uuuz to jde zmenit :slight_smile:
jo a abych nezapomel - pochvala pro LudekV maploader je take sikovna vecicka, diky.

Jo tak přesně tohle mě na Scoutovi vadí. když už mám něco vyluštěno půl roku a nedostanu se tam pak tam náhodou mám cestu kouknu odlovím dvě tři keše a doma zjišťuji oha zapoměl jsem na finálku od nějaký mysterky. Zatím jedu na verzi 1.5 ale hodlám provést Update po té co si zazálohuju data ( asi o víkendu):wink:
PS: vzhledem k tomu že ten maník píše na webu něco o tom že bude rád za info co opravit nechcete mu někdo nadhodit to o zobrazování waypopintů? sice mám obavu aby v případě mysterek v tom nebyl hockey ale kdyby tahle funkce šla zapnout/ vypnout tak bych byl blahem bez sebe :smiley: moje angličtina nic moc.. :expressionless:

Tak jsem se konecne dostal na cvilku s novym GEoscoutem ven. Ukladat trasi uz opravdu umi bohuzel nevim jestli je to v planu ale utrsy se neuklada cas ani nadmorska vyska :o((( Coz je mozna skoda a nevim jak tezke by to bylo dedelat. Jinak se zda ze vse beha skvele a navadeni an urciti bod je taky moc dobre poresene, sice jsme se v prvni chvili lekl kam se stratila sipecka :o)))

A jeste me behem putovana napadlo ze by nebylo spatne mit moznost si u kazde kesky delat soukrome poznamky, treba u multi bych to povazoval za velkou vyhodu.

Berudilek - Vsak si poznamky muzes psat, na karte listingu ( Description ) dole pod carou si muzes zapsat text ;):wink: Mimochodem mas ode me SZ :wink:

Tak už je venku verze 2.0.11
Měla by opravit ikonku GPS která byla, teda aspoň u mě, pořád červená nebo bílá, další změny jsem moc nezkoumala…
Ale návrh na možnost zobrazení všech aditional waipointů na mapě mi byl zamítnut, s tím, že někdy v budoucnu je v plánu možnost zobrazovat na mapě místo úvodních souřadnic, waipointy final. Tak aspoň něco, ale škoda škoda…:frowning: