II. kolo objednavania ceskych geocoins

Odkud je Kozlik? Je reálné ziskat zlatou českou geocoins v pruběhu tohoto víkendu? V ponděli odjíždím a budu mít možnost vypustit je na pár zajímavých místech, například na Mojžíšově hoře (kopec na kterém Mojžíš dostal od Boha desatero přikázání) a bylo by škoda nevyužít tuto možnost. Jsem z Ústeckého kraje a rád si pro geocoins přijedu. Dík za pomoc.

ahoj je z Liberca, napis mu mail na petr zavinac vipa.cz a dohodni sa s nim

všechno dorazilo v pohodě DIKY !

Také už mi dorazily! Díky moc!

I já už jsem spokojená. Díky

Dnes mi prisel. Diky moc!

Taky jsem se dnes stal vlastnikem prvniho GC. Diky

Ahoj, vypadá to že mám taky něco na poště, ale dozvim se to až v ponděli :slight_smile:

I mne dnes dorazily. Jsou moc pekne. Diky moc

Také potvrzuju příjem a děkuju!

U mě už sou taky doma, děkuju moc!

[quote]

Mám je, opět díky.

Dnes jsem z kešky vytáhl zlatý geocoin a jsem z něj naprosto unešenenej - dají se ještě objednat nebo už jsou pryč?

na objednavkovy formular sa prekliknes z uvodnej stranky gc.cz :slight_smile:

Jasně, já vím, jen jsem se ptal, jestli jsou ještě dostupný - z tvé odpovědi odvozuji že jo, což je super :o)

Tak jsem si objednal, teď se ale ozval kamoš, že by chtěl taky - můžeš mi tam přihodit teda ještě jeden? Dík

Uz dorazily. Diky.

je to doma… diky… aktivace taky v pohode.

tak uz jsem is je vyzvedl a aktivoval i ja.. diky moc, jsou krasne!

Hurrrraaaa, tak už to mám doma :slight_smile: super, díky moc!!!