Jelikož jsme "přišli" o jednoho člena Východočeského GeoKombajnu, nabízíme proto jedno volné místo na spoluúčast 12.12. na trutnovském Tekutém Kapříkovi, následně na geolovu v Polsku…
Ještě jedno oznámení - pokud by někdo z kačerů chtěl přihodit a nebyl registrovaný uživatel aukra, tak mi napište přes profil, já přihodím za vás a pak to srovnáme…
Pokud si to bude výherce výslovně přát - a zaplatí si tu samolepku - tak já s tím problém nemám. Přece jen, všeobecně se ví (hlavně u kytary7), že jsme exoti.
Jen poznámka pro ty, kdo sledují aukci - přihlásil se mi nejmenovaný kačer, který není registrovaný na aukru, takže jsem jeho jménem přihodil. Aby si různí rozumbradové (a hudební nástrojové) nemysleli, že na nás přihazuju za svoje
Neverici Daine, jsem ted na mobilu, takze jsou me moznosti ponekud omezene, ale klidne mi napis mail pres profil na gc.com a ja Ti ten mail preposlu - on totiz obsahuje I konecnou sazku
Nevím, proč bych měla vědět něco o exotech z pro mě západního blolku?! Náhodou bych s váma ráda jela Jen neznám to Aukro a vás vlastně taky moc ne. Ale je hezké, že si mě ten HáPluS všimnul!
Klidně bych přihodila 100Kč - ať to dá každému na KoKaKoLu.
Chtěl bych poprosit všechny kytary a ostatní toneniproblemy, kdyby po přihození napsali do zprávy pro příjemce odkaz na jejich profil, pokud tak nebude provedeno ani po mém dotazu přímo přes profil aukra, bude tento příspěvek smazán. díky za pochopení, ale chtělo by to vědětza čí peníze se budeme v pátek opíjet;)
Myslim si, ze by bylo fer do podminek aukce napsat varovani, ze tato vyhra muze vazne poskodit zdravi.
Pripadny laskavy vyherce si zaslouzi byt informovan, nemyslite?
Myslis, ze jsme tak nebezpecni?? Jinak myslim, ze je tak nejak vseobecne znamo, ze setkani s nami byva vetsinou na vlastni nebezpeci;) Ikdyz za to setkani hodne lidi nemuze, protoze mi se vecpem docela vsude:-D