Jedinečná šance!!! - vydražte si nás:-)

Jelikož jsme "přišli" o jednoho člena Východočeského GeoKombajnu, nabízíme proto jedno volné místo na spoluúčast 12.12. na trutnovském Tekutém Kapříkovi, následně na geolovu v Polsku…

více přesnějších informací v této aukci http://aukro.cz/show_item.php?item=501866510

LOL

Ja bych hlavne rad zduraznil, ze vytezek akce bude venovan na nakup alkoholu primo na zminovanem eventu:

Vcitte se do vanocni atmosfery a prispejte na dobrou vec!

P.S. Samozrejme, ze nas to napadlo v hospode!! :smiley:

Ještě jedno oznámení - pokud by někdo z kačerů chtěl přihodit a nebyl registrovaný uživatel aukra, tak mi napište přes profil, já přihodím za vás a pak to srovnáme… :wink:

a nalepite taky na octavku velke heslo: "vychodocesky kombajn - prvni ku.vy ceskeho geocachingu"? :smiley:

:D:D:D

Pokud si to bude výherce výslovně přát - a zaplatí si tu samolepku - tak já s tím problém nemám. :smiley: Přece jen, všeobecně se ví (hlavně u kytary7), že jsme exoti. :wink:

ani se ti nediví, že se nebráníš…ta samolepka tam totiž asi moc držet nebude:-D

Tak tu samolepku prilepime na magnetku :slight_smile:

lepší jsou nýty :wink:

Jen poznámka pro ty, kdo sledují aukci - přihlásil se mi nejmenovaný kačer, který není registrovaný na aukru, takže jsem jeho jménem přihodil. Aby si různí rozumbradové (a hudební nástrojové) nemysleli, že na nás přihazuju za svoje :smiley:

Tak jedem - podpořte dobrou věc!! B)

a to se snazis nakukat komu? :smiley:

Neverici Daine, jsem ted na mobilu, takze jsou me moznosti ponekud omezene, ale klidne mi napis mail pres profil na gc.com a ja Ti ten mail preposlu - on totiz obsahuje I konecnou sazku :wink:

ale ty si pri dnesku nejakej vaznej, ne? :slight_smile:

Nevím, proč bych měla vědět něco o exotech z pro mě západního blolku?! Náhodou bych s váma ráda jela :wink: Jen neznám to Aukro a vás vlastně taky moc ne. Ale je hezké, že si mě ten HáPluS všimnul!
Klidně bych přihodila 100Kč - ať to dá každému na KoKaKoLu.

Chtěl bych poprosit všechny kytary a ostatní toneniproblemy, kdyby po přihození napsali do zprávy pro příjemce odkaz na jejich profil, pokud tak nebude provedeno ani po mém dotazu přímo přes profil aukra, bude tento příspěvek smazán. díky za pochopení, ale chtělo by to vědětza čí peníze se budeme v pátek opíjet;)

Dál si myslím, že je fér jít ven s tím kdo přihazoval…takže…to 50 co tam hodil H+ bylo za Mikroma , az zjistim víc, napíšu…

jj bylo za me :slight_smile:

Myslim si, ze by bylo fer do podminek aukce napsat varovani, ze tato vyhra muze vazne poskodit zdravi.
Pripadny laskavy vyherce si zaslouzi byt informovan, nemyslite? :wink: :smiley:

Myslis, ze jsme tak nebezpecni?? :smiley: Jinak myslim, ze je tak nejak vseobecne znamo, ze setkani s nami byva vetsinou na vlastni nebezpeci;) Ikdyz za to setkani hodne lidi nemuze, protoze mi se vecpem docela vsude:-D