dík,to seš hodnej B)
Doufám, že sraz dnes 16.30 na úvodních souřadnicích Dharmy platí. (přecejen jsem se už jednou spletl
)
Ja a LuLuk za chvili vyrazime. Snad to stihneme.
Celkem by me zajimalo kolek kaceru se najde na Listovych kolejich.(Kounicova 46/48, 602 00 Brno)
Ptam se jenom ze zvedavosti, jelikos zde bydlim v ramci skoly.
:|:|:|
O víkendu 24.-26.9. vyrážíme z Brna na keše o obtížnosti T4-5 do jižních Čech. Zdá se, že máme 2 místa v autech volná. Jestli se chcete někdo přidat (případně toužíte po podrobnostech), tak se ozvěte na mail [email protected]. Předpokladem účasti je alespoň základní znalost slaňování/jumarování a ochota pracovat v týmu.
Neplánujete někdo nějaký lov na pátek 15. října ??? Jedu tam do školy a kolem 17:00 bych měl končit, tak bych potom podniknul nějakej odlov. Našel by se někdo???