Krásné Vánoce a luxusní Nový rok i za náš tým. Nechť nás v dalším roce provází signál…!

I ja se pripojuju ke vsem tem pranickum - Vsem geokaceru preju vsechno nej, nej, nej, pohodovy a klidny proziti Vanocnich svatku, bohatou nadilku a spokojenost a v roce 2007 hlavne hodne zdravi a at vas sipka zene vzdy tim nejlepsim smerem !!! Honza Riha
Také Vám všem přeji příjemné prožití vánoc a šťastný příští rok. A hlavně ať nejen při geocachingu vždy najdete to co hledáte…
Toz pratele, sipku v dusi a necht se Vas drzi pevne zdravi!

Sice ne GeoAnimalí přání, ale přání. Všem cacherům do nového roku přejeme hodně štěstí, zdraví a hlavně - kolik cest za keškami - tolik nálezů !!
Zdraví GeoAnimals

No řekněte, nebyl tenhle podzim na kešování navýsost příznivej? Více takových podzimů bez plískanic! Nicméně zima už začala, tak abychom nezblbli úplně, tak by to chtělo nějakou tu sněhovou vločku a vytáhnout lyže. O to víc se pak budeme těšit na jaro, až se kešky (hlavně ty v přírodě) zase ukážou. Takže všem přeju klidně a radostně strávenou zimu a na jaře zase hurá do terénu!!!(Samozřejmě kvůli absťáku si musíme i v zimě dát aspoň jednu denně.)
Mila kacata, mile kacenky a vazeni kaceri, prejeme vam s Cachemanem krasne Vanoce a do noveho roku jen samou radost a pohodu. At se vam dari.
I mi přejeme vám všem krásné a pohodové Vánoce, veselého Silvestra a šťastně úspěšný příští georok
Přeji Vám kačerům i těm ostatním Mudlům vše nej, nej o Vánocích i v dalších dnech, týdnech, měsících…atd. a slibuji GEOJežíškovy, že se fakt polepším v dalším roce…a aby mi to věřil, jdu si dneska najít Štědrodenní kešku.
Mili geozavisli, diky za vsechny vase kesky. Prejeme vam krasne Vanoce a vse nejlepsi do noveho roku! Dnes vecer zrejme poprve vymenime tradicni koledu za nasledujici:
Krabicky, krabicky, kdopak vas schoval?
Kasparek malicky, hint k nim nedodal.
Krabicky, krabicky, kam mame vyrazit?
Dekujem’ vsem pratelum, mame zase tip!
P.S. Pssst! Vam to ale muzu rict... Jeziskovi jsem si totiz napsal o:
-
kratic tracklogu
-
rovnac sipky
-
cachozrive bryle
Doufam, ze jsem byl letos hodny…
Přejeme pohodové vánoční svátky, do roku 2007 hlavně zdraví a to ostatní už určitě přijde samo.
Specialně bych chtěl popřát jen to nejlepší a poděkovat všem těm, kteří se starají o to aby geocaching u nás vzkvétal. Jmenovat snad není třeba…
Připojuji se k ostatním, hodně zdraví a spokojenosti na cestách za poklady i jinými životními směry…
Stastne a vesele vanoce uspesny novy rok , hodne nalezenych kesek preje. CIRA TEAM
Krásné a bohaté GEOVÁNOCE a úspěšný GEOROK 2007 ve všech světových stranách přeje PSMOLDA
Přeji všem krásné Vánoce a hodně krásných zažitků při geocachingu v roce 2007.

Zdraví Harwey
Pohodové vánoce a šťastný nový rok všem. V novém roce hlavně štestí, neb lidé na titaniku byly zdraví a k čemu jim to bylo. Měj te se rádi
Co dodat, vsichni uz tak nejak vsechno napsali. Mno tak jen jednoduse, stastne a vesele a koukejte ted ty volna vyuzit ke kesovani
At to co najdete nejsou jen nabrana kila z cukrovi a valeni se u televize
Tak sup sup at to jede, at to lita a ve Vasem okoli nezbyde jediny poklad ![]()
Adam a Phalko
Preji vsem znamym i neznamym hledacum prijemne svatky a hodne pokladu, doma, i pri hledani!
jirwo