Krasne Vianoce a Stastny Novy Georok :)))

Krásne prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok, at se Vám kešky snadno hledají :wink:

[quote]

Tak i ja prichazim se svou troskou do mlyna a preji cele geokomunite hodne pohodovych odlovu a jeste spoustu setkani jak v terenu tak na eventech ! At zije novy GEOROK 2007 !!!

Všem na kachní farmě přeju pohodový georok

Nový rok za dveřmi :-) .

Přejeme hodně nalezených i založených kešek známým i dosud nepoznaným kačerům.

Milí lidičkové, všem Vám přeji krásný georok 2007, ať Vás šipka poslouchá a hledání a zakládání baví. Boris

Některým jsme popřáli už na Hranickém GeoSilvestru, ostatním přejeme teď: vše nejlepší, ostrou šipku a správný geočich v roce 2007!

Ivo a tým

VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO TOHO LETOŠNÍHO NOVÉHO ROKU. HODNĚ KEŠEK A ŽÁDNÉ dnf.

přejeme Vám v roce 2007 mnoho osobních i pracovních úspěchů, přesnou šipku a úspěšný geolov.

Spousty peknych najitych kesek, pro FTFery hodne FTFek :slight_smile: a vsechno na co sahnete at se dari :smiley: krasnej NOVEJ ROK VSEM!


[color=gray]by internet…[/color]

Hele, je devátýho prosince, neni na to ještě trochu brzy?

No já nevím…

Taky nevim,ale bacha na to,ne nadarmo se rika,nestahuj kalhoty,kdyz brod je jeste daleko:smiley:

Silvestrovký příběh
Kamarád používá GPS na paragliding no a co se nestalo. Opilí šel z hospody a GPS mu zaznamenala, kde všude ležel a rozhodoval se o zvoleném svěru k nálezu domova.:stuck_out_tongue: