Krásne prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok, at se Vám kešky snadno hledají ![]()

[quote]

Tak i ja prichazim se svou troskou do mlyna a preji cele geokomunite hodne pohodovych odlovu a jeste spoustu setkani jak v terenu tak na eventech ! At zije novy GEOROK 2007 !!!

Všem na kachní farmě přeju pohodový georok
Přejeme hodně nalezených i založených kešek známým i dosud nepoznaným kačerům.

Milí lidičkové, všem Vám přeji krásný georok 2007, ať Vás šipka poslouchá a hledání a zakládání baví. Boris
Některým jsme popřáli už na Hranickém GeoSilvestru, ostatním přejeme teď: vše nejlepší, ostrou šipku a správný geočich v roce 2007!
Ivo a tým
VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO TOHO LETOŠNÍHO NOVÉHO ROKU. HODNĚ KEŠEK A ŽÁDNÉ dnf.
přejeme Vám v roce 2007 mnoho osobních i pracovních úspěchů, přesnou šipku a úspěšný geolov.
Spousty peknych najitych kesek, pro FTFery hodne FTFek
a vsechno na co sahnete at se dari
krasnej NOVEJ ROK VSEM!

[color=gray]by internet…[/color]
Hele, je devátýho prosince, neni na to ještě trochu brzy?
No já nevím…
Taky nevim,ale bacha na to,ne nadarmo se rika,nestahuj kalhoty,kdyz brod je jeste daleko![]()
Silvestrovký příběh
Kamarád používá GPS na paragliding no a co se nestalo. Opilí šel z hospody a GPS mu zaznamenala, kde všude ležel a rozhodoval se o zvoleném svěru k nálezu domova.![]()