V Rusku je málo cachí na pořádný kombajn. Leda že by stačil projet od Moskvy po Vladivostok za den.
Pokud by šlo o množství odlovených, tak se dá použít ruský geocaching, tam jich je víc. Jenom z principu neznají powertraily.
V Rusku je málo cachí na pořádný kombajn. Leda že by stačil projet od Moskvy po Vladivostok za den.
Pokud by šlo o množství odlovených, tak se dá použít ruský geocaching, tam jich je víc. Jenom z principu neznají powertraily.
Proběhne to ve stejném stylu jako jeho odlovy, teda že tam někoho pošle aby do logbooku bouchnul razítko a pohodil CWG?
Nepatřím mezi ty, kterým by bylo počínání "týmu Jonea" zrovna po chuti, ale event ještě neproběhl, nikdo neví, co vše Jonea během večer pronese a nevidím tedy důvod, proč event předem kritizovat. A pokud jde o to, zda-li Jonea dorazí, tak nemám důvod nevěřit tomu, že na event dorazí. Být tou dobou v Brně, rozhodně bych na akci dorazil (i kvůli následné, jistě výživné, diskusi, která tam, doufám, bude).
Nepatřím mezi ty, kterým by bylo počínání "týmu Jonea" zrovna po chuti, ale event ještě neproběhl, nikdo neví, co vše Jonea během večer pronese a nevidím tedy důvod, proč event předem kritizovat. A pokud jde o to, zda-li Jonea dorazí, tak nemám důvod nevěřit tomu, že na event dorazí. Být tou dobou v Brně, rozhodně bych na akci dorazil (i kvůli následné, jistě výživné, diskusi, která tam, doufám, bude).
V tom listingu je chyba. Je tam psano znamy kacer, co procestoval, ale melo by tam byt napsano znamy team, co procestoval. Nechapu, proc ten nick lidi vnimaji jako jedince. Jedna se o teamovy nick a jeden jeho clen by nemel byt vyzdvyhovan. :)))
Tak schválně. Trošku si zavěštím a třeba někdo po eventu napíše, jestli jsem se trefil.
Všechny keše mám odloveny poctivě, jde jen o pomluvy a jestli mi někdo nevěří, ať se mi ozve a můžeme to probrat osobně. Přiznávám, že v tom množství keší se můžu někdy splést, ale to je mizivé procento. Co se týče banů. Oba byly nesmyslné a ničím nepodložené. První ban jsem dostal od reviewera co působil v této funkci chvilku a nic o tom nevěděl.
Tak tohle si myslím, že se lidé na eventu vlastně dozvědí.
To nejsou pomluvy ale kampan. A jestli jste ve vasi kesi co mam zalogovanou nenasli MT Jonea razitko tak mu dejte vedet a nekoho tam s nim posle. To se proste v te rychlosti muze stat.
V zasade mi prijde zvracene poradat event kde je hlavni "hvezdou" clovek hrajici timto zpusobem.
Jediny co nepochopim, vzhledem k sile a kvalite tematu, ze je zatim prihlaseno tak malo ucastniku. Ja bych teda cekal, ze event bude uz pomalu aspirovat na megac......
Tak pry dalsi prednasejici budou Viktor Kozeny a Radovan Krejcir. S Viktorem se bude porovnavat styl podvodu a s Radovanem ovladani pohunku :)
Na konci eventu probehne hlasovani s otazkou: Nejsou dva bany malo Antone Pavlovici ??
Jediny co nepochopim, vzhledem k sile a kvalite tematu, ze je zatim prihlaseno tak malo ucastniku. Ja bych teda cekal, ze event bude uz pomalu aspirovat na megac......
Treba dorazi kompletni M Team a bude z toho gigac :D
Treba dorazi kompletni M Team a bude z toho gigac :D
Tak nejak jsem predpokladal, ze tento spickovy "hunting" team dorazi. Nebo ne?
Já myslím, že po tomto úctyhodném výkonu musíme všichni padnout obdivem do mdlob, a že Mistr má nárok na odchod do zaslouženého geodůchodu. Svým talentem by měl nyní oblažit jinou oblast lidských činností. Co třeba rybářství? Už vidím ty stovky vylovených sumců o délce čtyři metry, tisíce dvoumetrových kaprů, které nasytí půl hladové Afriky... A každý rybník obsazený trpělivými lovci s MT nápisem na maskáčových bundách. :P
Ještě nebyl v Rusku. A kdo nebyl v Rusku, jako kdyby neexistoval. Má velký mezery :D
a to tvrdí někdo, kdo navštívil (kromě Chorvatska) tak akorát okolní státy a to se zcela zanedbatelným počtem nálezů.
Zdravím,
nerozumím jedné věci - ten člověk z tohoto způsobu lovení má nějaký příjem? K čemu je "to číslo" dobré? Připadá mi to srovnatelné s honbou za co nejvyšším skóre v počítačové hře, ale tam platím jenom provoz toho počítače, nikoliv už nesrovnatelně vyšší částky za benzín, letenky, ubytování,... Díky za případné objasnění.
Ne jeden člověk, ale tým.
"To číslo" není dobré k ničemu.
Ten člověk je prostě a jednoduše prachobyčejný podvodník snažící se být zajímavej.
Podle mě je spíš psychicky nemocný.
Většina z nás se snaží v životě něčeho dosáhnout.
On třeba sbíráním zcela nedůležitých virtuálních bodů, které stejně ani neposbíral.
Tím se jen potvrzuje (zcela vážně) co napsal Smrk.
Tak schválně. Trošku si zavěštím a třeba někdo po eventu napíše, jestli jsem se trefil.
Všechny keše mám odloveny poctivě, jde jen o pomluvy a jestli mi někdo nevěří, ať se mi ozve a můžeme to probrat osobně. Přiznávám, že v tom množství keší se můžu někdy splést, ale to je mizivé procento. Co se týče banů. Oba byly nesmyslné a ničím nepodložené. První ban jsem dostal od reviewera co působil v této funkci chvilku a nic o tom nevěděl.
Tak tohle si myslím, že se lidé na eventu vlastně dozvědí.
Já na eventy moc nechodím a za svoji kariéru jsem byl asi na čtyřech, pěti a osobně žádného kačera neznám, přesto mě to nedalo a šel jsem si poslechnout jak to dělají "profíci".
No a bylo to přesně tak jak píše tommy.22.
Nějak se to dalo i tušit, ale nejvíce co mě v geokačerské komunitě (bylo tam cca. 50 lidí) zklamalo a snad i lidsky, že krom mě a ještě jednoho kolegy (neznám nick) všichni pokyvovali hlavou a na způsob logování keší, který popírá veškerá pravidla GC nic neřekly!
Taky jsem byl první co odešel...
To víš Sólisto, brněnská enkláva má svého hrdinu a oddaně mu věří vše co jim řekne. On je za to sveze autem třeba po lese a je spokojenost na obou stranách. Přitom všichni vědí, že mají čest s podvodníkem, ale asi se mu to bojí říct.