Omluva všem ownerům - H+ loguje

:smiley: … MY logujeme pomalu, ale pořád (třeba JÁ už jsem zalogoval 12 ze 101)

Jako byla sranda jak fragment geovýchodního kombajnu ukazoval a nechával se fotit s fotkou H+ na Sovinci a Geovelikonocích, tam se dokonce používala jako tácek na piva, aby s náma mohl H+ pít.

Copak pít - ale abych mohl zalogovat účast na těch eventech!! :wink:

NEzapomeň ty keše v pátek a v neděli…na sobotu zapomeň uplně v klidu..nevzbudili jsme tě, na tej skříni jsi spal jako poleno!