… MY logujeme pomalu, ale pořád (třeba JÁ už jsem zalogoval 12 ze 101)
Jako byla sranda jak fragment geovýchodního kombajnu ukazoval a nechával se fotit s fotkou H+ na Sovinci a Geovelikonocích, tam se dokonce používala jako tácek na piva, aby s náma mohl H+ pít.
Copak pít - ale abych mohl zalogovat účast na těch eventech!! ![]()
NEzapomeň ty keše v pátek a v neděli…na sobotu zapomeň uplně v klidu..nevzbudili jsme tě, na tej skříni jsi spal jako poleno!