Prodám Garmin eTrex Legend

zdarec, já bych to asi koupil, ať si kdo chce co chce říká…domluvíme se na 3,3tis? Dík.

Hm, vypada to, ze jsem druhej ale od vcera ji maaaaam !!!
funglovku za 1600,- od nejakeho tatika, kterej nechapal k cemu by ji u snehove frezy vyuzil:-)))))))))))))))
Ooo dekuji ti velky Bedrisku.

Prodáno.