zdarec, já bych to asi koupil, ať si kdo chce co chce říká…domluvíme se na 3,3tis? Dík.
Hm, vypada to, ze jsem druhej ale od vcera ji maaaaam !!!
funglovku za 1600,- od nejakeho tatika, kterej nechapal k cemu by ji u snehove frezy vyuzil:-)))))))))))))))
Ooo dekuji ti velky Bedrisku.
Prodáno.