Tak je sice hezky, ze umi stahovat online, ale je to dobry pouze pro PM, BM muze stahnout jen tri kese za den. ![]()
…litajici peceni holubi primo do ust?
… a navíc jenom tradičky!!! Já bych ty namyšlené PM rovnou popravoval a bylo by všem lépe.
Tak si dej pocket drake.A nebo se zbav nefungujících WM a dej si Androida
PocketDrake stahuje keše úplně stejně, i já respektuju podmínky GS. Na Androidu, pokud půjde o legální sw využívající API to bude totéž.
Cachebox vypadá zajímavě, ale potřeboval bych poradit!
Jak funguje ten login na Geocaching.com a to "GENERATE ACCESS TOKEN" ???
Protože kliknu na to, načte se mi OperaMobile, kde se v pořádku přihlásím na GC.com a i se mi vygeneruje nějaký dlouhý zelený kód.
No a psalo mi to tam, že pak mam zavřít browser a v CB kliknout na "Get It" …ale to je stále šedivé ![]()
Poradíte někdo jak tento program ovládat?
Předem díky!
EDIT: VYŘEŠENO - měl jsem defaultni prohlizec Operu pres kterou to proste neslo, stacilo nastavit IE jako primarni a uz "Get It" zmodral.
Poradite, jakou priponu musi mit offline mapy pro cachebox? Diky
Přátelé,
prosím o radu. Jsem spíš sváteční lovec kešek, leč přesto PM na GC a to kvůli možnosti stahovat cache online. GCzII je v … no přesně tam … takže hledám náhradu. Pro Windows Mobile 6.5.
Moje podmínky jsou jednoduché. Vystoupím z auta, zapnu program, chci vědět kde je nejbližších 20 kešek, připojím se na net, stáhnu je do programu, vypnu internet, jdu hledat (a mám to včetně kompletního textu, nápovědy, posledních několika logů). Líbilo by se mi kouknout na mapu, ale z GCzII jsem zvyklý spíš na kompas, takže by to byl bonus.
Koukal jsem třeba na PocketDrake a ten je dělaný na domácí přípravu … a kdesi cosi .. a já občas nevím ani kam dojedu … co by bylo pro mě vhodné?
Předem díky za rady ![]()
PD je od te chvile, kdy GS povolil Third party API, na to jako stvorenej. Vylezes z auta a najdes si kese v okoli. Vcetne map.
2ArgiCZ: cachebox pouziva klasicky Mapnik. Takze si muzes udelat treba v MOBACu.
Mám dotaz, potřebovala bych program pro Omnii (windows mobile), který by uměl stahovat keše v terénu on-line (listing, nápovědu, obrázky, logy …). Zkouším Cachebox i GateCacher, ale ani u jednoho programu mi nefunguje přihlášení (přihlašuji se jako na geocaching com - jméno a heslo). Prosím poraďte mám PM a na vyhledávání keší Garmina. Jedná se mi pokud se ocitnu někde, kde nemám domácí přípravu. Děkuji
Jakou verzi Cacheboxu pouzivas? Mne prihlaseni normalne funguje - mam verzi 1.0.736.
Me posledni verze Cacheboxu také normálně funguje, ale raději na své Omnii provozuji GEOSCOUTA, teď jsem s ním na Maltě odlovil přes 50 keší, má výbornou funkci pro odlov v terénu, že si stáhnu v libovolné oblasti kešky a dokáže všechny vyexportovat buď do *.OV2 (pro silniční navigaci TomToma) nebo do *.GPX (to používám pro Smartmaps)
Většinu keší jsem i z terénu přímo zalogoval.
Ano, párkrát se Geoscout kousne, zpomaluje…ale to na této platformě WM není nic vyjímečného ![]()
Tak potvrzuji, že GateCacher (3.11.0.0) nefunguje. Dneska jsem ho potřeboval při pokusu o nějaké FTF a smolík. A to dokonce tak, že aji při importu GPX to ukáže nesmysly (bo při tem cosik cuca z netu). Okolní keše nenajde vůbec - aplikace padne úplně. V neděli to ještě fungovalo. Asi zase nějaké změny na GS :-/
Nainstaloval jsem si novou testovaci verzi Cacheboxu 1.0.752 a ta taky stahuje z netu v terenu okolni kesky. Dokonce muzes i fotky a spoilery. Mapy mas bud uz nahrany offline anebo si je dostahuje, kdyz potrebujes vetsi zoom. Dokaze generovat fieldnotes a odeslat je na GC.COM. A zatim nepada ani nekouse. Napr. si neustale po kazdem spusteni aktualizuje pocet mych nalezenych kesi atd.
Máme nějaký link? Na oficiálních stránkách je max prehistorická 1.0.680.
Jo Cachebox je momentálně pro WM asi nejpromakanější a hlavně pořád se vyvijí, narozdíl od Geoscoutu, který je celá léta téměř totožný se všema chybama.
Stáhnout můžeš např. zde: https://www.dropbox.com/sh/mcp7l23u1jybv5r/ulb5_iREKV/CB
Nebo sledovat stranky na http://www.geoclub.de/viewtopic.php?f=114&t=52820, kde je moderatorem sam autor programu hannes!.
Zatím děkuji za radu, ale nedaří se. Můžete mi prosím trošku popsat to přihlášení, stále v tom tápám. Nainstalovala jsem si tedy cachebox 752. Spustím ho a dám
Misc/settings a opět vyberu Misc/Misc 1, napíši nick z geocachingu a zmáčknu generate Accesstoken, pak Get Authorization a opět vepíši nick a heslo z geocachingu a dám Sign in a pak Allow Access a pak se mi tam objeví "Authorized Access token: (a nějaká písmenka a číslice a je to děsně dlouhé). Tento "výraz" jsem zkoušela zadat do programu cachebox (nevím, kde to potvrdit a po enter se nic neděje. Asi dělám něco špatně. Děkuji za radu.
Tak nevím, nainstaloval jsem 1.0.752, jsem přihlášenej na Live API, (ale PQ nestáhne a nestáhne.) Vygeneroval jsem nový token, a ok.
Když dám stáhnout nejbližší keše, tak si nevezme souřadnice z GPS, ale chce je ručně zadat :o
To: chodak, nic nepřepisuj, jen v Cacheboxu klikni na get it, on si to zařídí sám.