Summit caching aneb soutěž nejen pro cachery radioamatéry. Návrh k projednání...


 

Musím dát Klíčníkovi za pravdu, část z nás hledá tak, že je okolí rozryté až běda :-(

Ale nesouvisí to jen s chováním, ale i množstvím návštěvníků. 

Hmmm, tam jsem ještě nebyl, logy jsem nečetl. Jenže stejně si kvůli tomu nebudu o mých kamarádech myslet, že jsou prasata. Pořád zůstávám nezdravě pozitivně naladěný a kvůli tomu, že se najde někdo, kdo nedokáže ty rozkopané pařezy po sobě umístit na původní místo nebudu odsuzovat paušálně všechny principem kolektivní viny "těch, kteří začali kešovat až po mě".

Mám dalšího adepta na bookmark:

ST-036 = GC12FJ4 MAKOVA_HORA

Díky, přidal jsem do svého bookmarku.

Ještě jeden kousek:

GC12NEJ   HURA 518,7 m n. m.  OK/PA-026  [Y]

OK/Díky/Přidávám [:)]

Vidím, že sledujete diskuzi:

dneska publikovaná: GC12N74 Bučí (OK/JM-003) 653 m n.m.  Tak tam dejte bookmark.

Jenom pozn. cache je fakt pár metrů od vrcholu (ale asi 80m od souřadnic dle SOTA - nemělo by vadit).

Jinak je to hezká procházka a z obou stran je koupání!!!

Tu OK/JM-002 mám sice taky nachystanou a blízko, ale zajedu tam asi až o víkendu (možná i příštím) na kole, mám teď hoňku. To jenom aby byly aspoň ty vyšší kopečky na JM (aspoň ty 4 body).  

 

žádná novinka, tu už jsem přidal dávno [;)] díky

Tak jestli se ceka na explicitni prihlaseni vlastniku, tady jsou moje na kopcich kvalifikujicich se do SOTA programu:

GCQ561 Up In The Saddle = US-022

GCKHFC The Key = LI-020

GCPAA2 Alex Von Humboldt = US-028

GCP0R9 Krudum = KA-020 

 Koukam ze jsem flame o souhlasu se zarazenim do seznamu prosvihl na slovenskych neSOTA kopcich, osobne mi to prijde jako blbost, SOTA caching je hra v ramci hry, podobne jako treba presouvani travelbugu. Napada me parafraze “zalozil si cache na kopci, ale chodili mu tam lidi.”

Problem bych videl jen u lokalit jako GCQDRN / KA-023: pod kopcem je cache a na vrcholu je chranene uzemi se zakazem vstupu.

 

Díky, přidáno. Zatím registruju 66 SOTA keší.

GC12RRH - OK/ST-059 Tuchonín je aktivní…

Díky, přidal jsem ji do svého bookmarku - 67. SOTA keš

Ahoj včera jsem založil další SOTA kešku ;o)

GC135YK - Velky Chlum (OK/ST-061) SOTAcache

Pridavam svoje Zlobri doupe GCH4XC  — OK/JC-057

Obě dvě jsem přidal, díky zakladatelům.

Ani ten bookmark nezavirej mám tu další kousek ;o)

GC137Z5 Velka Skala (OK/ST-034) SOTAcache

je tam.

Ahoj, prosím o založení dalšího kousku Vojna (OK/ST-013) SOTAcache Díky. Tom

 

Už jsem ji přidal během dne, spíš by mě zajímalo, jak se k tomuto svému dílku staví pan Poník ? [:)]