Hmmm, tam jsem ještě nebyl, logy jsem nečetl. Jenže stejně si kvůli tomu nebudu o mých kamarádech myslet, že jsou prasata. Pořád zůstávám nezdravě pozitivně naladěný a kvůli tomu, že se najde někdo, kdo nedokáže ty rozkopané pařezy po sobě umístit na původní místo nebudu odsuzovat paušálně všechny principem kolektivní viny "těch, kteří začali kešovat až po mě".
dneska publikovaná: GC12N74 Bučí (OK/JM-003) 653 m n.m. Tak tam dejte bookmark.
Jenom pozn. cache je fakt pár metrů od vrcholu (ale asi 80m od souřadnic dle SOTA - nemělo by vadit).
Jinak je to hezká procházka a z obou stran je koupání!!!
Tu OK/JM-002 mám sice taky nachystanou a blízko, ale zajedu tam asi až o víkendu (možná i příštím) na kole, mám teď hoňku. To jenom aby byly aspoň ty vyšší kopečky na JM (aspoň ty 4 body).
Tak jestli se ceka na explicitni prihlaseni vlastniku, tady jsou moje na kopcich kvalifikujicich se do SOTA programu:
GCQ561 Up In The Saddle = US-022
GCKHFC The Key = LI-020
GCPAA2 Alex Von Humboldt = US-028
GCP0R9 Krudum = KA-020
Koukam ze jsem flame o souhlasu se zarazenim do seznamu prosvihl na slovenskych neSOTA kopcich, osobne mi to prijde jako blbost, SOTA caching je hra v ramci hry, podobne jako treba presouvani travelbugu. Napada me parafraze “zalozil si cache na kopci, ale chodili mu tam lidi.”
Problem bych videl jen u lokalit jako GCQDRN / KA-023: pod kopcem je cache a na vrcholu je chranene uzemi se zakazem vstupu.