Trička + Hlasování o návrhu

S xdarebakem jsme chteli vytvorit Zdarska geocacherska tricka, tak jsem se chteli zeptat, kdo by se ze ZDARU pripojil a pripadne ma-li nekdo predstavu jak by mohlo vypadat. Objednavat tricka ze shopu se nemam nechce a ma je kazdej :wink:

doplnil bych pár informací:

  • Trička budou jen pro místní (Žďár a okolí)

  • Cena ještě není stanovená, ale rozhodně nebude vysoká (trička budou za hubičku a potisk zajistí kámoš za druhou hubičku)

  • Nikoho nebudeme nutit. Kdo bude chtít, objedná :slight_smile:

  • případné nápady a návrhy můžete řešit tady. já mám pár nápadů, které sem ještě dneska hodím :slight_smile:

Jinak receno Libor to vsechno vyliba :smiley: a tricka budou zdarma

no, chceš taky jednu?? :slight_smile: :slight_smile: :-* :slight_smile: :slight_smile:

Doufám,že mě berete jako ždáraka :-D,ty trička jsou dobrý nápad,tričko by mohlo obsahovat logo geocachingu a reliéf Ždárských vrchů(nebo nějaký jiný obrázek) :wink:

:wink: STOP … diskuze k tematu

No vetsina zdaraku porad vsude rve Zelenou horu :wink: je vsude znama, ale nevim jestli to uz neni okoukany :expressionless:

V jakym formátu ty návrhy chcete? Když už bych možná zapnul photoshop.

klidne zapni :slight_smile: ja se porvu se vsim :slight_smile:

jeden můj nápad:

Hoši, dejte do do ne tak řvavých barev, vždyt by se to nedalo vytáhnout ven do lesa :-).
Návrhy: 1/ ze sluneční zátoka mě přišlo dobrý - jednobarevné triko, na něm jednobarevný nápis - mě by se také tak pozdával
2/ příslušnost k ZR a okolí - to 100%
3/ ta zelenka není marný nápad, hned by se vědělo
4/ dát nápis na záda velký? nebo jen dopředu menší?
To chce dát zase pivařskou poradu u Hajčmanů :slight_smile:

Jo na nejhlavnější jsme zapoměl - ta trika je špica nápad!!!
Jen raději zaplatím než pusinkovat Libora :-))))

To jsi nepochopil!!! My by jsme nepusinkovali jeho a on by z toho měl radost:D:D:D:D:D.

Ahoj, super nápad. Nějak by bylo dobrý dostat tam to žďársko, ale jinak jsem totálně obrázkově a podobně nenadán, takže víc nepomohu. Ale zájem, zájem jest :slight_smile:

To Polas N85: Sorry, ale ne, jako Brnák, který má 3 cache na Vysočině? Uznej, to dost dobře nejde…

Kouklal si,kdy jsem začal a ještě k tomu v zimě. Na lyžích nemám dobrej výkon,takže na Vysočině těch keší odlovím víc,pro mě za mě si mysli,co chceš.

Moment, ale to že lovíž na žďársku z tebe žďáráka nedělá. Já taky lovím v Brně a nikdy bych se necpal do KGB (klub geocacherů brno)…

Hlavní myšlenka vytvořit tahle trička byla, abychom na eventech (speciálně v Salzburku) byli jednotní, aby bylo vidět že patříme k sobě… Jestli chce někdo dělat trička pro celý český geocaching, ať si je udělá. Tahle trička buou pro žďár a okolí…

jo super nápad , udělal bych to jak píše Slávek , jedna barva triko jedna barva obrázek.Obrázek bych viděl taky na zelenku , třeba pohled shora to vypadá zajímavě.

Pokud uvažujete o Zelené hoře a jedné barvě, pak zvažte půdorysy areálu, které jsou kromě vyjádřené geniality i krásnými ornamenty:

http://www.santini.cz/dokumentace/pudorysy-staveb/pudorysy-zelenahora_b.jpg
http://www.santini.cz/dokumentace/pudorysy-staveb/pudorysy-zelenahora1_b.jpg
http://www.santini.cz/dokumentace/pudorysy-staveb/pudorysy-zelenahora2_b.jpg

z webu http://www.santini.cz/pudorysy-staveb.html

Ano ano , něco takovýho mám na mysli , akorát to má moc detailů, to nevím nevím .
Opravdu to chce další poradu u hajčmanů ,Tomaaasi! :D:D.