Zakládání kešek nováčky

Dovolte abych taky přispěl svým názorem.
Svoji první keš jsem zakládal při 10 nálezech. Nenechte se zmást nynějšími devíti. Původně jsem měl svůj profil, ale pak jsem založil s kamarádem týmový. Na naši keš si nikdo nestěžoval, právě naopak. Podle mě záleží spíše na vlastnostech a vztahu ke geocachingu, ať už je to zkušený kačer nebo jenom začínající káčátko.