Dovolte abych taky přispěl svým názorem.
Svoji první keš jsem zakládal při 10 nálezech. Nenechte se zmást nynějšími devíti. Původně jsem měl svůj profil, ale pak jsem založil s kamarádem týmový. Na naši keš si nikdo nestěžoval, právě naopak. Podle mě záleží spíše na vlastnostech a vztahu ke geocachingu, ať už je to zkušený kačer nebo jenom začínající káčátko.