Stále sebou tahat kartu? No já jí mám v peněžence. Abych nemusel stále tahat peníze ![]()
Jelikoz nemam kartu se kterou bych mohl platit pres internet, hledam dobrovolnika, ktery touto vymozenosti disponuje a byl by ochoten provest platbu za me. Spolu bychom se vyporadali platbou pres ucet.
Přesně tak, teď jsem taky platil VISOu přímo na GS a vše proběhlo během pár minut
Moje zkušenost s placením PM je podobná. Platba proběhla ihned, e-mail mi i s číslem přišel hned, ale číslo nefungovalo > poznámka o tom, že jim to může trvat až asi 6 dní, než transakce clearuje. Číslo nefungovalo ani za 14 dní, tak jsme jim namejloval lámanou angličtinou
stížnost a během 1 dne jsem byl PM. Štěstí bylo, že jsem použil e-mail, kterej mám zaregistrovanej na GC ve svým profilu. Jinak je asi dobrý uvést svůj nick, aby věděli, komu to PM mají nastavit.
…a když budete mít štěstí jako já, nějakou chybou v matrixu se vám PM nezruší po měsíci, ale zůstane vám ještě dalších 8 měsíců.